Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Opel Vectra na prodej

  Nalezeny 4 vozy
  Opel Vectra 1999 Combi stříbrná 1

  Opel Vectra Combi 1.8i 16V 1999

  posilovač řízení

  85 kW, Po druhém majiteli, stav tachometru: 159 765 km, Aut. klimatizace

  Opel Vectra 1996 Hatchback modrá 2

  Opel Vectra 1.8i 16V 1996

  posilovač řízení

  85 kW, stav tachometru: 261 766 km, klimatizace

  Opel Vectra 1994 Sedan šedá 3
  Dočasné foto

  Opel Vectra 1.7 D 1994

  GL, posilovač řízení

  44 kW, GL, stav tachometru: 276 570 km,

  Opel Vectra 2000 Hatchback zelená 4

  Opel Vectra 2.0i 16V 2000

  ekodaň zaplacena, posilovač řízení

  100 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 208 281 km, Aut. klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací