Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Chevrolet Cruze na prodej

Doporučujeme: Combi (1) Sedan (2)
  Nalezeny 3 vozy
  Chevrolet Cruze 2014 Combi černá 1

  Chevrolet Cruze Combi 1.8 i 16V 2014

  nové v ČR, 1. majitel, servisní knížka, klimatizace, tempomat, el. okna, park. senzory

  104 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 90 250 km, klimatizace

  Chevrolet Cruze 2010 Sedan černá 2

  Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 2010

  nové v ČR, 1. majitel, servisní knížka, klimatizace, el. okna, park. senzory

  92 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 51 776 km, klimatizace

  Chevrolet Cruze 2010 Sedan modrá 3

  Chevrolet Cruze 1.6 i 16V 2010

  nové v ČR, 1. majitel, klimatizace, el. okna, park. senzory

  83 kW, Koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 70 282 km, klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací