Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Citroen Saxo, hatchback na prodej

Doporučujeme: Rok 2001 (1) Rok 2000 (1)
  Nalezeny 3 vozy
  Citroen Saxo 2000 Hatchback modrá 1

  Citroen Saxo 1.1 2000

  posilovač řízení

  44 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 173 544 km,

  Citroen Saxo 2001 Hatchback modrá 2
  Dočasné foto

  Citroen Saxo 1.1 2001

  posilovač řízení

  44 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 142 232 km,

  Citroen Saxo 1997 Hatchback šedá 3
  Dočasné foto

  Citroen Saxo 1.0 1997

  ekodaň zaplacena

  33 kW, Po druhém majiteli, stav tachometru: 128 267 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je , samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací