Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Citroen Saxo, hatchback na prodej

  Nalezeno 5 vozů

  Citroen Saxo 1.1 2003

  po STK

  44 kW, stav tachometru: 55 638 km,

  Citroen Saxo 2001 Hatchback šedá 2

  Citroen Saxo 1.4 2001

  nové v ČR, 2. majitel, servisní knížka, po STK, posilovač řízení

  55 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 52 228 km,

  Citroen Saxo 2003 Hatchback modrá 3

  Citroen Saxo 1.1 2003

  po STK

  44 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 136 148 km,

  Citroen Saxo 1998 Hatchback modrá 4

  Citroen Saxo 1.1 1998

  nové v ČR, 2. majitel, po STK

  44 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 99 057 km,

  Citroen Saxo 1999 Hatchback zelená 5

  Citroen Saxo 1.1 1999

  ekodaň zaplacena, po STK, posilovač řízení

  44 kW, stav tachometru: 131 784 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací