Automobilka Dacia se díky sdružení se společností Renault těší nejen v České republice, ale i v Evropě vysoké popularitě a oblibě. V České republice patří k nejprodávanějším modelům dlouhodobě Duster, následovaný Sanderem a Lodgy.

Více informací

První Dacii Duster si odvezl zákazník před třemi lety. Za tu dobu se u nás prodalo přes 5000 modelů této verze. Její přednosti, nízkou pořizovací cenu a jízdní vlastnosti, ocenili také redaktoři prestižního anglického motoristického časopisu Top Gear. Nikoho tak nepřekvapilo, když v roce 2011 zvítězila v prestižní anketě AutoBest. Novináři z patnácti zemí ze střední, jižní a východní Evropy zhodnotili jednotlivé parametry vozu a po zásluze jej zvolili vítězem. Až za ním skončil např. Opel Meriva nebo Renault Fluence a Kia Venga. Stejné ocenění, tedy AutoBest, získala v roce 2005 Dacia Logan. Ta porazila jak Škodu Octavia, tak Opel Astra. V aktuální nabídce nových vozů Dacia najdeme modely Sandero, Lodgy, Duster, Dokker a Logan.

Novinky u Dacie

Rumunský výrobce začal prodávat nový model Dokker. Ten vychází z modelu Lodgy. Uživatelé jej naleznou také v užitkové verzi Van. Zájemci ocení především nové posuvné zadní dveře, které u Lodgy chyběly. V nabídce prozatím naleznete dvě zážehové a dvě vznětové pohonné jednotky. Zřejmě nejžádanějším bude motor 1,5 dCi s výkonem 90 koní. Dokker překvapí především svoji užitkovostí. Objem zavazadlového prostoru má v základním uspořádání výborných 800 litrů, po sklopení sedaček u osobní verze dojde ke zvětšení prostoru až na 3000 litrů. Kde ale tento vůz bude hrát prim, to je pořizovací cena. Nejlevnější benzinová verze je k dispozici za méně než 200 000 Kč, což je vzhledem k praktičnosti vozu neuvěřitelná cena. Prohlédněte si aktuální nabídku levných ojetých vozů Dacia Logan, Duster a dalších modelů na prodej.

 
Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Dacia na prodej

  Nalezeno 7 vozů
  Dacia Duster 2011 SUV bílá 1

  Dacia Duster 1.5 dCi 2011

  nové v ČR, 1. majitel, servisní knížka, klimatizace

  79 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 87 674 km, klimatizace

  Dacia Duster 2011 SUV bílá 2

  Dacia Duster 1.5 dCi 2011

  klimatizace

  79 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 69 733 km, klimatizace

  Dacia Duster 2012 SUV bílá 3

  Dacia Duster 1.6 i 16V 2012

  77 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 87 605 km,

  Dacia Sandero 2010 Hatchback červená 4

  Dacia Sandero 1.6 2010

  stepway, servisní knížka, klimatizace, el. okna

  64 kW, Stepway, Servisní knížka, po prvním majiteli, stav tachometru: 116 753 km, klimatizace

  Dacia Logan 2012 MCV bílá 5

  Dacia Logan MCV 1.6 2012

  klimatizace

  62 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 85 341 km, klimatizace

  Dacia Logan 2008 Sedan modrá 6

  Dacia Logan 1.4 2008

  servisní knížka, posilovač řízení

  55 kW, Servisní knížka, po druhém majiteli, stav tachometru: 132 565 km,

  Dacia Logan 2005 Sedan šedá 7

  Dacia Logan 1.6 2005

  klimatizace, posilovač řízení

  64 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 201 365 km, klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je , samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.