Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Ford Focus, sedan na prodej

Doporučujeme: Benzín (2) Diesel (1)
  Nalezeny 3 vozy

  Ford Focus 2.0 2005

  klimatizace, posilovač řízení

  107 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 257 501 km, klimatizace

  Ford Focus 2003 Sedan zelená 2

  Ford Focus 1.8 TDCi 2003

  nové v ČR, 2. majitel, servisní knížka, po STK, aut. klimatizace, posilovač řízení, park. senzory

  85 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 204 832 km, Aut. klimatizace

  Ford Focus 2000 Sedan zelená 3

  Ford Focus 1.8 16V 2000

  ghia, ekodaň zaplacena, tažné zařízení, klimatizace, posilovač řízení

  85 kW, Ghia, Po druhém majiteli, stav tachometru: 247 931 km, klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací