Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Hyundai Accent, hatchback na prodej

Doporučujeme: Benzín (4) Ethanol (1)
  Nalezeny 4 vozy

  Hyundai Accent 1.3 2000

  klimatizace, posilovač řízení

  55 kW, Po druhém majiteli, stav tachometru: 93 711 km, klimatizace

  Hyundai Accent 1.3i 12V 2002

  active, klimatizace, posilovač řízení

  62 kW, Active, Po prvním majiteli, stav tachometru: 150 807 km, klimatizace

  Hyundai Accent 2000 Hatchback zelená 3

  Hyundai Accent 1.3i 12V 2000

  nové v ČR, 2. majitel, ekodaň zaplacena, posilovač řízení

  62 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 147 288 km,

  Hyundai Accent 2005 Hatchback červená 4
  Dočasné foto

  Hyundai Accent 1.3 2005

  active, posilovač řízení

  63 kW, Active, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 200 702 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací