Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Hyundai Accent, hatchback, 63 kW na prodej

Doporučujeme: Rok 2006 (1) Rok 2005 (1)
  Nalezeny 2 vozy
  Hyundai Accent 2006 Hatchback stříbrná 1

  Hyundai Accent 1.3 2006

  nové v ČR, 1. majitel, tažné zařízení, klimatizace, posilovač řízení

  63 kW, Koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 118 190 km, klimatizace

  Hyundai Accent 2005 Hatchback stříbrná 2

  Hyundai Accent 1.3 2005

  klimatizace, posilovač řízení

  63 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 130 563 km, klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je , samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.