Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Hyundai Atos Prime, hatchback na prodej

  Nalezeny 4 vozy
  Hyundai Atos 2005 Hatchback černá 1

  Hyundai Atos 1.0i 2005

  base, nové v ČR, 2. majitel

  43 kW, Base, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 78 548 km,

  Hyundai Atos Prime 2006 Hatchback žlutá 2

  Hyundai Atos Prime 1.1 2006

  nové v ČR, 1. majitel, posilovač řízení

  46 kW, Koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 101 326 km, klimatizace

  Hyundai Atos Prime 1.0i 2005

  servisní knížka, po STK, posilovač řízení

  43 kW, Servisní knížka, po druhém majiteli, stav tachometru: 118 154 km,

  Hyundai Atos Prime 2002 Hatchback žlutá 4
  Dočasné foto

  Hyundai Atos Prime 1.0i 2002

  po STK, posilovač řízení

  43 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 91 551 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací