Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Hyundai Matrix na prodej

Doporučujeme: Benzín (2) Diesel (1)
  Nalezeny 3 vozy
  Hyundai Matrix 2003 Rodinné vozy šedá 1

  Hyundai Matrix 1.6 2003

  tažné zařízení, posilovač řízení

  76 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 137 813 km,

  Hyundai Matrix 2002 Rodinné vozy vínová 2
  Dočasné foto

  Hyundai Matrix 1.6 2002

  nové v ČR, 2. majitel, servisní knížka, tažné zařízení, klimatizace, posilovač řízení

  76 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 106 000 km, klimatizace

  Hyundai Matrix 2004 Rodinné vozy červená 3
  Nově v nabídce

  Hyundai Matrix 1.5 CRDi 2004

  klimatizace, posilovač řízení

  60 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 232 370 km, klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací