Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Opel Astra, Chevrolet, sedan na prodej

Doporučujeme: Rok 2001 (1) Rok 1999 (2)
  Nalezeny 4 vozy

  Opel Astra 1.4 2001

  po STK, klimatizace, posilovač řízení

  66 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 221 181 km, klimatizace

  Opel Astra 1.2 16V 1998

  posilovač řízení

  48 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 138 270 km,

  Opel Astra 1999 Sedan zelená 3

  Opel Astra 1.8 16V 1999

  po STK, tažné zařízení, posilovač řízení, park. senzory

  85 kW, stav tachometru: 209 415 km, klimatizace

  Opel Astra 1999 Sedan červená 4
  Dočasné foto

  Opel Astra 1.2 16V 1999

  ekodaň zaplacena, po STK, tažné zařízení, posilovač řízení

  48 kW, stav tachometru: 236 675 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací