V kategorii malých vozů patří k nejoblíbenějším modelům německý vůz Opel Corsa. Ten se vyrábí od roku 1982 až do současnosti. První generace pod označením Corsa A byla k dispozici ve verzích tří-/pětidveřový hatchback nebo dvou /čtyřdveřový sedan.

Více informací

V nabídce zájemci našli také sportovní verzi Corsa SR. V letech 1993 až 2000 se na trhu s osobními vozy objevovala druhá generace pod označením Opel Corsa B, která byla nejen v České republice žádaným automobilem. Opel totiž po revoluci byl jednou z prvních zahraničních automobilek, která u nás zřídila nejen svá oficiální zastoupení, ale také širokou servisní síť. Předností těchto vozů byla nízká spotřeba paliva, nízké provozní náklady, prostorný interiér a velmi dobré jízdní vlastnosti nebo antikorozní ochrana.

V nabídce německého výrobce našli příznivci sportovní verzi Opel Tigra, která byla odvozena právě od druhé generace Opelu Corsa. S nepříliš velkými designovými změnami přišel Opel v roce 2000, kdy představil Corsu pod označením C. Daleko větší modernizace proběhla v oblasti technologií. Velkou výhodou byl také dlouhý interval výměny motorového oleje. U prvních modelů stačilo olej vyměnit po 30 tisících, u modelových řad od roku 2003 dokonce po padesáti tisících kilometrů. Od tohoto modelu byl například odvozen užitkový vůz Opel Combo.

V červenci roku 2006 německá automobilka představila již čtvrtou generaci Corsa D. Na stejné podvozkové platformě například najdeme vůz Fiat Grande Punto. Tato skutečnost je zárukou zvětšení rozměrů ve všech směrech. To nabízí nejen větší prostor pro posádku vozu, ale také větší zavazadlový prostor. V nabídce můžeme najít tří- a pětidveřovou specifikaci malého vozu. V roce 2007 Opel představil vrcholnou řadu GSI, a především OPC. Tento vůz disponuje skvělými jízdními vlastnostmi díky o 15 mm sníženému podvozku, sportovním tlumičům a zadní nápravě s torzní příčkou o 25 % tužší.

Předností vozu jsou také ostré brzdy, přesná a rychlá šestistupňová manuální převodovka, sportovní sedadla a volant. Pod kapotou se nachází zážehový přeplňovaný čtyřválec o objemu 1,6 l. Ten disponuje výkonem 192 koní a maximálním točivým momentem 266 Nm, což dělá z tohoto malého vozu opravdu ďábelskou zbraň pro sportovní jízdu nejen na okruzích, ale i na silnici. Corsa patří zároveň k nejbezpečnějším malým vozům. Již v roce 2006 získal tento model v rámci nárazových testů Euro NCAP maximální počet pěti hvězdiček v oblasti ochrany dospělých.

 
Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů
  Nalezeno 8 vozů
  Opel Corsa 2014 Hatchback bílá 1

  Opel Corsa 1.4 2014

  automat, nové v ČR, 1. majitel, klimatizace, tempomat, el. okna

  74 kW, Koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 20 141 km, klimatizace

  Opel Corsa 2006 Hatchback stříbrná 2

  Opel Corsa 1.2 2006

  nové v ČR, 2. majitel, tažné zařízení, klimatizace, posilovač řízení

  59 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 94 649 km, klimatizace

  Opel Corsa 2002 Hatchback stříbrná 3

  Opel Corsa 1.2 2002

  servisní knížka, klimatizace, posilovač řízení

  55 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, stav tachometru: 163 796 km, klimatizace

  Opel Corsa 2006 Hatchback bílá 4

  Opel Corsa 1.2 2006

  posilovač řízení

  59 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 237 381 km,

  Opel Corsa 2002 Hatchback červená 5

  Opel Corsa 1.0 2002

  comfort, nové v ČR, 2. majitel, servisní knížka, posilovač řízení

  43 kW, Comfort, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 135 483 km,

  Opel Corsa 2002 Hatchback modrá 6

  Opel Corsa 1.0 2002

  klimatizace, posilovač řízení

  43 kW, Po druhém majiteli, stav tachometru: 129 173 km, klimatizace

  Opel Corsa 2004 Hatchback šedá 7

  Opel Corsa 1.2 2004

  klimatizace, posilovač řízení

  55 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 147 664 km, klimatizace

  Opel Corsa 2000 Hatchback žlutá 8
  Dočasné foto

  Opel Corsa 1.4i 2000

  posilovač řízení

  44 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 81 236 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je , samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.