Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Škoda Octavia, 90 kW na prodej

Doporučujeme: Rok 2010 (1) Rok 2009 (2)
  Nalezeny 3 vozy
  Škoda Octavia 2009 Hatchback bílá 1

  Škoda Octavia 1.4 TSI 2009

  90 kW, Ambiente, Servisní knížka, po prvním majiteli, stav tachometru: 98 730 km, Aut. klimatizace

  Škoda Octavia 2010 Hatchback červená 2

  Škoda Octavia 1.4 TSI 2010

  90 kW, Impuls Edition, Servisní knížka, po prvním majiteli, stav tachometru: 107 428 km, Aut. klimatizace

  Škoda Octavia 2009 Hatchback šedá 3

  Škoda Octavia 1.4 TSI 2009

  90 kW, Elegance, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, stav tachometru: 137 688 km, Aut. klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací