Japonská automobilka Toyota byla založena v roce 1933. V současnosti je druhým největším výrobcem automobilů na světě. Například v roce 2006 prodala po celém světě přes 8,8 milionu modelů, což ji jednoznačně řadí mezi nejúspěšnější prodejce osobních vozů.

Více informací

Důkazem kvality je zisk několika prestižních ocenění. Toyota Prius se například umístila na prvním místě v průzkumech zákaznické spokojenosti JD Power Customer Satisfaction v roce 2008 ve Velké Británii, Francii a Německu. Druhá generace Priusu byla navíc v roce 2005 vyhlášena evropským autem roku. Prius dokázal získat také německé ocenění ADAC Eco-test v letech 2004, 2005 a 2007 a úspěchy sklízejí i pohonné jednotky tohoto modelu, když obdržely prvenství v kategoriích „Mezinárodní motor roku“ nebo „Ekologický motor roku“. V roce 2011 zazářil tento model i v České republice, když v rámci vyhlášení ankety Auto roku triumfoval v kategoriích Cena odborné poroty a Hybrid roku.

Nejen nové, ale i ojeté vozy se tak díky spokojenosti zákazníků těší velké oblibě. K jednoznačně nejprodávanějším modelům Toyota patří v České republice dlouhodobě Yaris. Dobře se prodávají ale také Auris, RAV4, Verso nebo Avensis.

Novinky u Toyoty

Toyota dokázala obhájit nejvyšší příčku mezi automobilkami v rámci žebříčku nejhodnotnějších globálních značek světa BrandZ™ pro rok 2013. Hodnota Toyoty během jediného roku vzrostla o celých 12 % na 24,5 mld. USD. To představuje v oblasti automobilového průmyslu jeden z nejprudších nárůstů. K tomuto úspěchu jistě přispěla řada ocenění, která vozy Toyota získaly. Jedním z posledních je zisk titulu Zelené auto roku v České republice. Odborná porota vybrala nejmenší a nejlevnější hybrid na trhu, kterým Toyota Yaris bezesporu je, a po zásluze jej ocenila prvenstvím. Až za ním skončil Opel Ampera. Dominanci japonského výrobce potvrdila třetím místem Toyota Prius Plug-in Hybrid. Prohlédněte si aktuální nabídku levných ojetých vozů Toyota Yaris, Prius a dalších modelů v prodeji.

 
Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Ojeté vozy Toyota v Auto Diskont

  Nalezeno 6 vozů
  Toyota Yaris 2006 Hatchback modrá 1

  Toyota Yaris 1.0 VVT-i 2006

  klimatizace, posilovač řízení

  51 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 156 500 km, klimatizace

  Toyota Yaris 2014 Hatchback červená 2

  Toyota Yaris 1.3 VVT i 2014

  nové v ČR, 1. majitel, servisní knížka, klimatizace, tempomat, el. okna, park. senzory, park. kamera

  74 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, po prvním majiteli, stav tachometru: 62 411 km, klimatizace

  Toyota Corolla 2003 Hatchback modrá 3

  Toyota Corolla 1.4 16V 2003

  nové v ČR, 2. majitel, tažné zařízení, klimatizace, posilovač řízení

  71 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 124 019 km, klimatizace

  Toyota Corolla 2006 Sedan stříbrná 4

  Toyota Corolla 1.4 D 2006

  nové v ČR, 2. majitel, posilovač řízení

  66 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 288 653 km, klimatizace

  Toyota Yaris 1999 Hatchback stříbrná 5

  Toyota Yaris 1.0 16V 1999

  nové v ČR, 2. majitel

  50 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 225 905 km,

  Toyota Avensis 2003 Hatchback šedá 6
  Dočasné foto

  Toyota Avensis 2.0 D-4D 2003

  servisní knížka, aut. klimatizace, posilovač řízení, aut. klimatizace

  85 kW, Servisní knížka, koupeno nové v ČR, stav tachometru: 156 272 km, Aut. klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je , samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.