Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Volkswagen Multivan na prodej

Doporučujeme: Rodinné vozy (2) Bus (1)
  Nalezeny 3 vozy
  Volkswagen Multivan 2007 Bus stříbrná 1

  Volkswagen Multivan 2.5 TDI 2007

  bus, aut. klimatizace, Nové v ČR, Možný odpočet DPH, tempomat, park. senzory

  96 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 348 189 km, Aut. klimatizace

  Volkswagen Multivan 2005 Rodinné vozy černá 2Sleva
  Vestavěná GPS

  Volkswagen Multivan 2.5 TDI 2005

  automat, kůže, navigace, aut. klimatizace, tempomat

  128 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 378 923 km, Aut. klimatizace

  Volkswagen Multivan 1993 Rodinné vozy modrá 3
  Dočasné foto

  Volkswagen Multivan 2.4 D 1993

  4x4, 6 míst, servisní knížka

  80 kW, Servisní knížka, stav tachometru: 323 242 km,

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací