Aktualizuji ...
Vyhledávání
Zvolte si více značek najednou

Obecné

Interiér

Exteriér

X

Omezit vyhledávání

Zrušit výběr parametrů

Volkswagen Touareg, SUV na prodej

  Nalezeny 3 vozy
  Volkswagen Touareg 2005 SUV černá 1Sleva
  Vestavěná GPS

  Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI 2005

  4x4, automat, navigace, aut. klimatizace, tempomat, park. senzory

  165 kW, Po prvním majiteli, stav tachometru: 218 768 km, Aut. klimatizace

  Volkswagen Touareg 2003 SUV zelená 2Sleva
  Alternativní pohon LPGNízká spotřeba

  Volkswagen Touareg 3.2 V6 2003

  LPG, 4x4, automat, xenony, tempomat, vyhřívání sedaček, park. senzory

  162 kW, Koupeno nové v ČR, stav tachometru: 255 850 km, Aut. klimatizace

  Volkswagen Touareg 3.2 V6 2003

  4x4, automat, nové v ČR, 2. majitel, xenony, tempomat, vyhřívání sedaček, park. senzory

  162 kW, Koupeno nové v ČR, po druhém majiteli, stav tachometru: 319 521 km, Aut. klimatizace

  „Zprostředkovatelem nabízených spotřebitelských úvěrů je AAA Auto International a.s., samostatný zprostředkovatel.” Reprezentativní příklad.

  Auto Diskont si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek.

  „Akční cena“
  Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AAA Auto International a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

  Auto Diskont neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.auto-diskont.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Skutečný počet najetých kilometrů nebylo možné objektivně zjistit. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách Auto Diskont.  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací